Akustické štíty zer0noise

Akustické štíty zer0noise vám pomohou a usnadní nazvučení bicích a činelů.
Zamezí vzájemné snímání zvuků mikrofony ostatních nástrojů a především zpěvu.

Naše průhledné plexisklové štíty omezí šíření vysokofrekvenčních tónů činelů při hraní v klubu a na menších pódiích, ve zkušebnách i v nahrávacích studiích. Zamezí tomu, aby mikrofony pro jednotlivé nástroje a zpěv přejímaly zvuk ostatních stanovišť.

Standardně nabízené rozměry akustických štítů zer0noise pokryjí nejběžněji používané činely. V nabídce máme dvě varianty štítů - ploché a profilované. 

Nejčastěji používanou variantou je pár profilovaných štítů o rozměru 60 x 40cm. Tento univerzální rozměr i tvar pokryje většinu nejvytíženějších činelů.

Častým řešením je i kombinace plochého a profilovaného štítu, kdy plochý štít cloní současně Crash a Ride na jedné straně a profilovaný štít druhý Crash na opačné straně sestavy. Vždy samozřejmě záleží na rozestavění bicích a činelů.

Akustické štíty zer0noise se velice jednoduše upevňují na činelový stojan. Tyto stojany nejsou standardní součástí dodávky, nicméně je možnost si je u nás také objednat. V případě zájmu o dodávku štítů včetně stojanu nás kontaktujte.

Kromě standardních velikostí a rozměrů štítů pro jednotlivé činely a další bicí nástroje vyrábíme štíty i pro instalaci před kytarové zesilovače a komba, a to tzv. "na objednávku", vždy podle požadovaných rozměrů a účelu použití.

Mimo zde standardně nabízených variant vám můžeme připravit individuální řešení na téměř všechny situace a požadavky.

Ohledně využití akustických štítů zer0noise, výběru konkrétního typu a zvolení vhodného rozměru vám rádi poradíme!
Vyberte si z naší nabídky
 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem